واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی فرایندی است که برای تنگ کردن واژن انجام می‌شود. واژن خانم‌ها با افزایش سن و یا پس از زایمان طبیعی دچار شلی و افتادگی می‌شود. در بسیاری از موارد این امر منجر به کاهش میزان لذت جنسی در خانم و یا حتی کاهش لذت جنسی در مرد می‌شود.

مزایای واژینوپلاستی
واژینوپلاستی مزیت‌های زیادی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • واژن را جوانسازی می‌کند و قوام عضلات این ناحیه را افزایش داده و به حالت جوانی باز می‌گرداند.
  • عملکرد واژن را بهبود بخشیده و اعتماد به نفس خانم را افزایش می‌دهد.
  • ناراحتی‌ها و مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار و افتادگی رحم را برطرف می‌کند.
  • برانگیختگی و لذت جنسی را در زمان رابطه افزایش می‌دهد.

روش‌های واژینوپلاستی

روش‌های مختلفی برای واژینوپلاستی وجود دارد که توصیه پزشکان در درجه اول روش‌های غیر جراحی و کم تهاجم است. دستگاه هیگز بهترین روش غیرتهاجمی ‌و غیر جراحی برای تنگ کردن واژن محسوب می‌شود.
دستگاه هیگز از انرژی منحصر به خود با نام انرژی هیگز استفاده می‌کند. انرژی هیگز‌ترکیبی از انرژی گرمایشی و رادیوفرکانسی است که همزمان ماهیچه‌ها را منقبض می‌کند و یا به اصطلاح ورزش می‌دهد. تمام این‌ها در کنار هم انرژی هیگز را به یک انرژی کامل و بدون عارضه تبدیل کرده است.
در این روش سلول‌ها و بافت‌ها تحریک می‌شوند که خود را بازسازی کنند و یا سلول‌ها و کلاژن‌های جدیدی بسازند، یعنی اتفاقی که در سنین جوانی در بدن می‌افتد.
خونرسانی از طریق گرم شدن ناحیه واژن و منقبض شدن ماهیچه‌ها کمک می‌کند واژن شکل تازه ای به خود بگیرد و تنگ‌تر شود.
علاوه بر تمام این‌ها هیگز کردن کاملا بدون درد و بدون عارضه است. فرد پس از تنگ شدن واژن با هیگز می‌تواند بلافاصله به فعالیت‌های معمول خود بپردازد و حتی رابطه جنسی داشته باشد.

 تنگ کردن واژن با هیگز بدون بیهوشی و بی حسی و بدون نیاز به مصرف دارو و گذراندن دوره نقاهت انجام می‌شود. به علاوه فاصله بین جلسات درمانی خیلی کوتاه است و این امر دوره درمان را کوتاه‌تر می‌کند.

جوان سازی واژن

انرژی هیگز با جوان سازی واژن و افزایش توان عضلات کف لگن واندام‌های تناسلی می‌تواند مشکلاتی که در اثر زایمان، افزایش سن، اضافه وزن و پسا قائدگی ایجاد شده مانند شلی واژن، کم شدن قوای جنسی، بی اختیاری ادرار و عواملی که درعملکرد واژن اختلال ایجاد می‌کند را درمان کند.

همچنین درمان باهیگز، گزینه مناسب برای بانوانی است که مشکل رسیدن به ارگاسم دارند. بهبود عضلات و توان کششی آن‌ها را به کاهش افتادگی مثانه و ناخشنودی‌های حاصل از آن کمک چشم گیری می‌کند. علاوه برتمام اینها هیگز کاملا بدون درد وعارضه است.

فردپس از درمان با هیگز می‌تواند بلافاصله به فعالیت‌های معمول خود بپردازد و حتی رابطه جنسی داشته باشد.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *