آشنایی با دستگاه هیگز و کاربردهای آن

آشنایی با دستگاه هیگز و کاربردهای آن

واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی فرایندی است که برای تنگ کردن واژن انجام می‌شود. واژن خانم‌ها با افزایش سن و یا پس از زایمان طبیعی دچار شلی و افتادگی می‌شود. در بسیاری از موارد این امر منجر به کاهش میزان لذت جنسی در خانم و یا حتی کاهش لذت جنسی در مرد می‌شود.

واژینوپلاستی مزیت‌های زیادی دارد، از جمله:

  • واژن را جوانسازی می‌کند و قوام عضلات این ناحیه را افزایش داده و به حالت جوانی باز می‌گرداند.
  • عملکرد واژن را بهبود بخشیده و اعتماد به نفس خانم را افزایش می‌دهد.
  • ناراحتی‌ها و مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار و افتادگی رحم را برطرف می‌کند.
  • برانگیختگی و لذت جنسی را در زمان رابطه افزایش می‌دهد.

روش‌های مختلفی برای واژینوپلاستی وجود دارد که توصیه پزشکان در درجه اول روش‌های غیر جراحی و کم تهاجم است. دستگاه هیگز بهترین روش غیرتهاجمی‌و غیر جراحی برای تنگ کردن واژن و واژینوپلاستی محسوب می‌شود.

دستگاه هیگز چگونه کار می‌کند؟

دستگاه هیگز از انرژی منحصر به خود با نام انرژی هیگز استفاده می‌کند. انرژی هیگز ترکیبی از انرژی گرمایشی و رادیوفرکانسی است که همزمان ماهیچه‌ها را منقبض می‌کند و یا به اصطلاح ورزش می‌دهد. تمام این‌ها در کنار هم انرژی هیگز را به یک انرژی کامل و بدون عارضه تبدیل کرده است.

در این روش سلول‌ها و بافت‌ها تحریک می‌شوند که خود را بازسازی کنند و یا سلول‌ها و کلاژن‌های جدیدی بسازند، یعنی اتفاقی که در سنین جوانی در بدن می‌افتد.

خونرسانی از طریق گرم شدن ناحیه واژن و منقبض شدن ماهیچه‌ها کمک می‌کند واژن شکل تازه ای به خود بگیرد و تنگ تر شود.

علاوه بر تمام این‌ها هیگز کردن کاملا بدون درد و بدون عارضه است، فرد پس از تنگ شدن واژن با هیگز می‌تواند بلافاصله به فعالیت‌های معمول خود بپردازد و حتی رابطه جنسی داشته باشد.

تنگ کردن واژن با هیگز بدون بیهوشی و بی حسی و بدون نیاز به مصرف دارو و گذراندن دوره نقاهت انجام می‌شود. به علاوه فاصله بین جلسات درمانی خیلی کوتاه است و این امر دوره درمان را کوتاه تر می‌کند.

انرژی هیگز روی ناحیه فیبرو ماسکولار واژن(عضلات صاف حلقوی)تاثیرمی‌گذارد، قدرت عضلات را بالا برده و باکششی که ایجاد می‌کند باعث از بین بردن شلی واژن می‌شود.

هیگز در کدام ناحیه از واژن تاثیر می‌گذارد؟

هیگز در ناحیه عمقی کانال واژن تاثیر می‌گذارد و عملکردی شبیه فیزیوتراپی لگن و یک ورزش هوازی دارد، مانند زمانی که عضله ای در بدن را ورزش داده و قدرت آن افزایش پیدا می‌کند.

 با انرژی هیگز همان ورزش هوازی روی عضلات واژن انجام شده و شلی ناحیه واژن از بین می‌رود و تایتنیک ایجاد می‌گردد. هیگز برای اولین بار در اصفهان مطب دکتر احمدرضا آبدار متخصص (ارولوژی، تناسلی، ناباروری وناتوانی جنسی)انجام می‌شود.

انرژی هیگز باجوانسازی واژن و افزایش توان عضلات کف لگن و اندام‌های تناسلی می‌تواند مشکلاتی که در اثر زایمان، افزایش سن، اضافه وزن و پسا قائدگی ایجاد شده مانند شلی واژن،کم شدن قوای جنسی، بی اختیاری ادرار و عواملی که درعملکرد واژن اختلال ایجاد می‌کند را درمان کند.

همچنین درمان باهیگز، گزینه مناسب برای بانوانی است که مشکل رسیدن به ارگاسم دارند. بهبودعضلات وتوان کششی آن‌ها را به کاهش افتادگی مثانه و ناخشنودی‌های حاصل از آن کمک چشم گیری می‌کند.

علاوه بر تمام اینها هیگز کاملا بدون درد و عارضه است، فرد پس از درمان با هیگز می‌تواند بلافاصله به فعالیت‌های معمول خود بپردازد و حتی رابطه جنسی داشته باشد.

درمان مشکلات جنسی در دوران یائسگی به کمک دستگاه هیگز

یائسگی دوره‌ای از زندگی بانوان را تشکیل می‌دهد؛ این دوره تنها از جنبه‌های زیست ‌شناختی و فیزیولوژیک نیست که اهمیت دارد بلکه می‌تواند مسائل عاطفی، روانی، خانوادگی و حتی اجتماعی خانم‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

اما اگر که طرف مقابل و همچنین خانم‌ها متوجه باشند که این شرایط فقط یک شرایط زودگذر است، آن موقع این مرحله تمام می‌شود. کلیشه ای که در مورد یائسگی وجود دارد این است که می‌گوید خانم‌ها در دوره یائسگی میل جنسی شان کم می‌شود یا تغییر می‌کند. در خانم‌ها کاهش هورمون پروژسترون باعث تغییراتی می‌شود اما بر خلاف باور خیلی‌ها میل جنسی کم نمی‌شود.

خانم‌های عزیز تمام علائم دوره یائسگی قابل درمان هستند و شما می‌توانید پس از یائسگی از زندگی جنسی لذت ببرید و با پارتنر یا همسر خود رابطه داشته باشید، فقط کافیست که درمان تمام مشکلات را از پزشک خود بخواهید. به یاد داشته باشید یائسگی پایان زندگی جنسی نیست.

شلی و ناکارآمدی ماهیچه‌های ناحیه ی واژن ولگن پس از بارداری یا درفرآیند پیری و یا پیری‌های زودرس،عارضه ای بسیار فراگیر است. این آسیب می‌تواند خشنودی فرد را هنگام نزدیکی کاهش دهد و پیوند همسران را دگرگون سازد. مخاط کانال واژن نیز به تدریج دچار فرسودگی و اختلال عملکرد می‌شود.

دستگاه هیگز، دستاورد نوین غیر تهاجمی‌جوانسازی واژن است و موجب افزایش توان جنسی خواهد شد.

 درمان با هیگز کاملا بدون درد انجام می‌شود

روش درمان با هیگز بدون جراحی، بدون نیاز به بیهوشی، و بدون نیاز به بی حسی و کاملا بدون درد انجام می‌شود. درمان با هیگز هیچ دوره نقاهتی نیاز ندارد و فرد بلافاصله پس از درمان قادر خواهد بود به راحتی فعالیت‌های معمول خود را انجام دهد و حتی رابطه جنسی برقرار کند. این روش هیچ عارضه جانبی به دنبال ندارد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *