دلایل بی اختیاری ادراری در بانوان چیست؟

دلایل بی اختیاری ادراری در بانوان چیست؟

یکی از دردسرسازترین مشکلات بانوان به خصوص در دوران یائسگی یا پس از زایمان، بی اختیاری ادرار است. بی اختیاری ادرار به معنای عدم توانایی کنترل مثانه است که به اشکال مختلف خود را نشان می‌دهد و شدت آن نیز در افراد متفاوت است.
آیا می‌دانستید بیش از 40% خانم‌ها در دوران یائسگی دچار بی اختیاری ادرار می‌شوند؟ و شاید باور نکنید اما بسیاری از خانم‌های جوان هم پس از زایمان دچار این مشکل می‌شوند.
کاهش استروژن ناشی از افزایش سن و همچنین فشار ناشی از جنین در دوران بارداری و آسیب‌های وارد شده به ماهیچه‌های داخلی واژن در زمان زایمان منجر به بروز این عارضه می‌شوند.

درمان بی اختیاری ادراری
ما نوید درمان بی اختیاری ادرار بدون جراحی را به شما می‌دهیم. دستگاه هیگز که تحت لیسانس مدریزالت امریکا و توسط شرکت مداریا تولید می‌شود، می‌تواند با انرژی منحصر به فرد خود، بدون نیاز به مصرف دارو و طی کردن دوره نقاهت و بدون درد و خونریزی این مشکل را درمان کند.
دستگاه هیگز با به کارگیری انرژی گرمایشی کشسانی، که انرژی هیگز نامیده می‌شود، ماهیچه‌های لگنی و اندام‌های ژنیتال را به کشش هوازی واداشته و با توانمندسازی آن‌ها موجب لیفت، جمع‌تر شدن و افزایش الاستیته کانال واژن و قدرت عضلات لگنی می‌شود.


پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *